Pośrednicy Podkategoria: Pośrednicy

 • Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem »

  Stolica to miasto, które warto odkrywać w towarzystwie przewodnika. Podczas spacerów wspaniale jest wsłuchać się w opowieści o jej pasjonujących i burzliwych dziejach – oczywiście pod warunkiem, że nasz przewodnik po Warszawie potrafi pasjonująco opowiadać! Na portalu Warszawa Zwiedzanie znajdziecie Państwo najlepszych w swoim fachu licencjonowanych ekspertów zajmujących się oprowadzaniem po warszawskich szlakach i muzeach. Zapraszamy na zwiedzanie Warszawy dorosłych i dzieciaki, grupy i turystów indywidualnych. Nasi koordynatorzy zwiedzania pomogą Państwu we wszelkich sprawach organizacyjnych, a nasi przewodnicy gwarantują wysokie walory edukacyjne zwiedzania, doskonałe przygotowanie, otwartość na rozmowę i podejmowanie trudnych tematów. Anegdota, humor, folklor miejski, a dla najmłodszych turystów szczypta baśniowego czaru. Podczas wycieczek z Warszawa Zwiedzanie nie ma miejsca na nudę, zawsze jest jednak miejsce na żart, przygodę, wzruszenie.
  Warszawa Zwiedzanie to pełen profesjonalizm w znakomitej cenie. Odwiedźcie Państwo nasze strony! Na portalu znajdziecie również wiele ważnych informacji i ciekawych tekstów o Warszawie. Sekrety stolicy czekają na odkrycie, a my czekamy na Was!

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wizy tranzytowe »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości usługi związane z pośrednictwem w uzyskaniu wiz. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo dokumentów oraz pomoc na każdym etapie uzyskiwania przez naszych klientów wiz. Pomagamy również w uzyskaniu zaproszeń, voucherów i poparć wizowych oraz przy wyjazdach turystycznych na Wschód - Europa i Świat, a także rezerwacji biletów lotniczych.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »

Pośrednicy - nowa strona:

Adres: