Przewodnicy i piloci Podkategoria: Przewodnicy i piloci

 • Przewodnik Częstochowa »

  Jeżeli jesteś zainteresowany usługami przewodnickimi w Częstochowie i okolicach - zachęcam do skorzystania z moich usług! Zajmuje się nie tylko Częstochową, ale również jej najbliższymi okolicami. Oprowadzam zarówno grupy zorganizowane, jak i osoby indywidualne. Moją specjalnością są miejsca związane z kulturą żydowską w Częstochowie i okolicach - oprowadzam zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zachęcam do odwiedzenia mojej wizytówki i zapoznania się ze szczegółami!

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik turystyczny po Poznaniu »

  Chcesz poznać Poznań? Wybrać się na wycieczkę do jednego ze starszych miast Polski, jednej z kolebek naszego Państwa? Pragniesz poznać jego zabytki, walory przyrodnicze, tysiąc lat historii? Wejdź na stronę lub skorzystaj z usług oferowanych na niej. Przewodnik po Poznaniu z doświadczeniem w branży od 2007r ukaże Tobie zarówno znane jak i mniej obiekty. Gwarantuję niezapomniane wrażenia. Przekonasz się, że warto poznać Poznań.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grace Tour »

  Pojawiliśmy się na rynku w 1994 roku. Największy wyraz uznania dla naszej pracy to uśmiech na twarzy zadowolonych klientów oraz ponowne korzystanie z oferty. Jednocześnie duże znaczenie mają dla nas nowi klienci. Priorytetem działalności jest dbałość o to, żeby oferowane usługi charakteryzowały się rzetelnością.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »

Przewodnicy i piloci - nowa strona:

Adres: