Campingi Podkategoria: Campingi

 • Sielpia Ośrodek Wypoczynkowy »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na letni urlop ośrodek wypoczynkowy w kurorcie Sielpia Wielka na prześlicznej kieleckiej ziemi. Letnisko zlokalizowane jest nad niemal 60 ha. jeziorem i w otoczeniu starych, pachnących żywicą borów sosnowych. Baza noclegowa jest bardzo dobrze przygotowana, więc wszyscy turyści znajdą dla własnych rodzin odpowiednią ofertę wakacyjno-noclegową. Są w Sielpi Wielkiej kilku gwiazdkowe hotele, przyjemne pensjonaty, rodzinne ośrodki wczasowe i nowiutkie domki letniskowe. Ośrodek Sielpia Wielka podczas wakacyjnych miesięcy gości kilka tysięcy wymagających turystów. Zapraszamy Państwa na rodzinne wczasy do Sielpi.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kemping nad morzem »

  Pole namiotowe „Horyzont” zapewnia niezapomniane wakacje w rodzinnej i wesołej atmosferze. Nasz ośrodek wypoczynkowy to rozległy teren z pięknym widokiem na polski Bałtyk. W ofercie campingu „Horyzonty” znajdziecie Państwo możliwość wynajęcia campingu lub pola namiotowego. Do waszej dyspozycji jest całodobowy, strzeżony parking, sanitariaty i świetlica z TV i aneksem do przygotowywania obiadów. Spędź te wakacje inaczej i przyjedź do nas! Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na www. pole-horyzont. pl

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem przyczep Chałupy przyczepy-hel.pl »

  Proponujemy turystom możliwość wynajęcia ekonomicznych przyczep kempingowych na terenie Półwyspu Helskiego. Współpracujemy z solidnym kempingiem Chałupy 6 gwarantującym dostęp do wielu rekomendowanych szkółek surfingowych. Mamy zróżnicowane ceny i uczciwą promocję (20%) w miesiącach wakacyjnych (maj, czerwiec). Zdjęcia w galerii natychmiast pokazują jakość naszej oferty.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »

Campingi - nowa strona:

Adres: